Популярні публікації

неділя, 19 червня 2011 р.

SYM EuroJet Sport

Досить свіжий скутер. Все в міру. Нема "лишньої" пластмаси як в "максіскутерах", про яких я навіть не пишу(не подобається гора пластмаси з маленькими колесами, не пропорційні якісь1). Переглянув всі сайти, один жах!!! Нові моделі що не випускаються взагалі??? Нічого нового.

середа, 1 червня 2011 р.

Електроскутер

Сьогодні в  Китаї почали виготовляти дуже багато електроскутерів. Це один з них.

vespa MJB 5000W ось така його назва. 5000 означає дуже багато. 

Перші мопеди робили на 250-500W. Як на мене можна брати з потужністю2000W. Їде швидко, під гору тягне.









мотокитай

Ще один виходець із  Китаю. Більш детально можна дізнатись про мопед на цьому сайті:
http://wliecn.en.made-in-china.com/product/KeqElFHJXbVn/China-EEC-Scooter-Grace-150.html

мопед 2011

Думаєте це пежо!  Ні це китаєць! Доречі такий же самий (тільки колір інший) продавали у Львові на мотозаводі. Як правило ставили клеймо фірми Боатан.

Скутер 2011

 Я просто в шоці. Немає зараз ніякої нової мототехніки з Китаю, навіть нема що собі вибрати! Маю на увазі скутерів в Україні. Скоро настане дефіцит!


 На цьому сайті можна буде детальніше взнати що це за модель (правда кого цікавить)  http://www.online-scooter.de

Matador JJ50QT-17 - ось така назва цього мокіка

понеділок, 9 травня 2011 р.

GARELLI GSP 50

 Колеса в цього скутера 13-тки. Гарні і великі.
Як вам ось цей скутер майже за 3000 євро. Доречі 50 см3, італієць. Модель 2011 року.
Його мінус як на мене - це двотактний  мотор.