Популярні публікації

Показ дописів із міткою скутер 2011. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою скутер 2011. Показати всі дописи

середа, 1 червня 2011 р.

Скутер 2011

 Я просто в шоці. Немає зараз ніякої нової мототехніки з Китаю, навіть нема що собі вибрати! Маю на увазі скутерів в Україні. Скоро настане дефіцит!


 На цьому сайті можна буде детальніше взнати що це за модель (правда кого цікавить)  http://www.online-scooter.de

Matador JJ50QT-17 - ось така назва цього мокіка

пʼятниця, 22 квітня 2011 р.

G-MAX

G-MAX - Тайванський виробник, ось такий скутер колись в моїй уяві був найдосконаліший у світі. Доречі випускається багато років.