Популярні публікації

Показ дописів із міткою мопед 2011. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою мопед 2011. Показати всі дописи

середа, 1 червня 2011 р.

мопед 2011

Думаєте це пежо!  Ні це китаєць! Доречі такий же самий (тільки колір інший) продавали у Львові на мотозаводі. Як правило ставили клеймо фірми Боатан.