Популярні публікації

четвер, 21 квітня 2011 р.

Benelli QuattronoveX Onroad

Benelli QuattronoveX Onroad - нова модель 2011 року. Скутер так собі...щось дизайн "запороли"

Aprilia SR50

Aprilia SR50 - хороший "монстр". Доречі в світі на 1-му місці стоять італійські скутера. Так так саме "італія" а не "японія". Японці беруть надійністю, особливо Ямаха, там мотори надійні, правда всі японські мопеди мініатюрні, крім Аерокс, і Джог. 


2011 Hyosung SF50B / Prima / Rush 50

Така дивна назва в цього мопеда від Hyosung

Hyosung Rally 50

Так називається модель 2011 року від Hyosung. Доречі досить непогані китайські скутери.

середа, 20 квітня 2011 р.

Як вам такий скутер від СУЗУКІ


На сайті "мото мета" можна побачити ще й відео до цього апарата.
Доречі отак дивлюся по сайтах...і бачу , що ніхто нічого нового не продає....Нема ринку збуту мопедів, а значить вони дорожчатимуть.

неділя, 10 квітня 2011 р.

Щодо цікавих скутерів, то я можу дати такі адреса, які мене менш - більш зацікавили

Що один, що другий - це китайці. Одного звати BT49QT-12P1 (Боатан), а другого Speed gear SG150TX, і коштують вони по 1000 доларів (125 кубиків і 150). Якщо включити ЮТУБ і набрати BT49QT-12P1, то можна ще й побачити відео як мужик по снігу ним їздить. Мені особисто подобається BT49QT-12P1, тому що між ноги можна поставити ще якийсь мішок з цементом.
Ще цього спід гіра називають Leopard 150 T-9. А БОАТАНА - F3
В мене особисто Вайпер Р3, по документах - 50 кубовий, насправді - 80 .
Станом на 10 квітня 2011 року я ніде по сайтах не бачу якісь нові моделі скутерів, всюди стоїть старий "хлам", який не змогли продати в минулих роках. Можна сказати що перестали ввозити скутера. А як щодо тих, хто хоче купити собі щось свіже.